Į „Devynerių“ sudėtį įeina: šaknys, žievės, žolelės bei lapai, žiedai ir vaisiai – iš viso 27 natūralūs augaliniai ingredientai.

DEVYNERIOS ŠALTALANKIŲ

„Devynerios“ Šaltalankių tai riboto leidimo, malonaus aromato saldžiarūgštis gėrimas pagamintas iš šiaurietiškų šaltalankių sulčių ir 27 prieskoninių augalų antpilo.

Gaminamas pagal „Stumbro“ meistrų sukurtą receptūrą, šis sodrus saldžiai rūgštokas skonis skleidžiasi šaltalankių, kardamono, vanilės, cinamono, muskato žiedų, gvazdikėlių ir džiovintų vaisių tonais.

Gėrimą rekomenduojame vartoti:
Gryną arba įmaišyti į karštą juodąją arbatą.
Gaminti kokteilius – 40ml “Devynerių” Šaltalankių, 80ml geipfrutų sulčių, 50ml gazuoto mineralinio vandens, dvi mėtos šakelės, ledukai. Į taurę įdukų, supilti kokteilio ingredientus, patiekti su šiaudeliu.

Devynerios Originalios

Pagamintos iš 27 įvairių augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų pagal originalų receptą.

Prekės ženklo „Devynerios“ Originalios gėrimo gamybos technologija ir sudėtis atitinka Europos Sąjungos saugoma geografinės kilmės nuoroda. Prekės ženklu „Devynerios“ Originalios pažymėtam gėrimui suteiktas ir Lietuvos kulinarijos paveldo statusas.

Į gėrimo sudėtį įeina imbieras, anyžius, juodieji bei raudonieji pipirai, rabarbaras, šventagaršvės, muskato riešutas, kardamonas ir kiti ingredientai, drauge sukuriantys turtingą aromatą ir karčiai saldų skonį.

„Devynerios“ tradiciškai geriamos kambario temperatūros iš mažų taurelių. Jas taip pat galima maišyti su įvairiomis sultimis bei kitais alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais.

Devynerios Žalios

„Devynerios“ Žalios pagamintos iš subalansuoto 27 augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų mišinio pagal specialią „Stumbro“ specialistų ištobulintą receptūrą. Gėrime ryškiai atsiskleidžia anyžius, vanilė, cinamonas, citrinų ir apelsinų žievelės, gvazdikėliai, razinos, kavos pupelės.

Gamybos metu „Devynerios“ Žalios tam tikrą laiką laikomos talpose tam, kad visų sudedamųjų dalių skoniai susipintų į visumą, ir gėrimas įgautų savitą, švelniai kartų ir saldų skonį bei unikalią spalvą.

„Devynerios“ Žalios  galima vartoti atšaldytas iš mažų stikliukų, pamažu gurkšnoti užpiltas ant ledukų arba maišyti įvairiuose kokteiliuose.

Devynerios Raudonos

„Devynerios“ Raudonos papildytos apelsinų ir citrinų skoniu. Gėrime juntama citrusinių vaisių aromatas papildytas žolelių ir prieskonių tonais.

Šis gėrimas gali būti vartojamas užpiltas ant ledo kubelių. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip kokteilių ingredientas. Rekomenduojame kokteilį su apelsinų sultimis.

Devynerios Imbierinės

Gėrimas pagamintas iš subalansuoto citrinų, imbiero ir 27 augalų žiedų, lapų, vaisių antpilo pagal specialią „Stumbro“ specialistų sukurtą receptūrą.

„Devynerios“ Imbierinės prieš pilant į butelius kelias paras išlaikomos specialiose talpose, kuriose visų ingredientų skoniai susipina į vieną nedalomą visumą – savitą, subtiliai aštrų, švelniai rūgštoką imbierų ir citrinų skonį su pikantišku žolelių poskoniu ir turtingu aromatu.

Šį gėrimą rekomenduojame gerti gryną, atšaldytą, arba įmaišytą į karštą arbatą. Rekomenduojamas kokteilis – lygiomis dalimis sumaišytos „Devynerios“ Imbierines, Sprite ir spanguolių sultis.

Gamykla nedirbs liepos 30 - rugpjūčio 15 dienomis

2018-07-23

Mieli klientai, Norime Jus informuoti, jog liepos 30 – rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ gamykla nedirbs. Šiuo laikotarpiu gamykloje nevyks gamyba, ekskursijos bei degustacijos. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Jei norite atvykti į gamyklą ekskursijai ar degustacijai, maloniai prašome registruotis po rugpjūčio 15 dienos.

Skaityti toliau...

Lietuviškos reklamos festivalyje – gausybė apdovanojimų

2018-06-20

Šių metų Lietuviškos reklamos festivalyje “Adrenalinas”, komisijos sprendimu net 3 strėlės teko „Stumbro“ komandos darbams.

Skaityti toliau...

Kviečiame į "Šimtmečio spalvų" parodą

2018-05-16

Juodai baltos nuotraukos istorinius įvykius ir akimirkas tarsi nutolina nuo šiuolaikinio gyvenimo. „Šimtmečio spalvos“ – unikalus projektas, suartinantis mūsų kasdienybę su Lietuvos istoriniais įvykiais

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388,
arba užpildykite rezervacijos formą:

Pasirinkite pažintinę programą su degustaciniu meniu (kaina nurodyta vienam asmeniui):

Lietuviški stiprieji gėrimai (5 gėrimai) 14 Eur

NAUJAS. Lietuviški tradiciniai stiprieji gėrimai (5 gėrimai) 14 Eur

Lietuviškos trauktinės ir midaus nektaras (6 gėrimai) 18 Eur

Lietuviški stiprieji gėrimai (6 gėrimai) 18 Eur

Lietuviški stirprieji gėrimai su užkanda (9 gėrimai) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).