Šiuo prekės ženklu pažymėtos degtinės nacionalinis gamybos išskirtinumas ir geografinė kilmė yra reglamentuota ir saugoma Europos Sąjungos teisės aktų.

Išskirtinį „Lithuanian vodka“ skonį suteikia specifinė filtravimo technologija: degtinė filtruojama per smėlį ir beržo anglis bei gryninama per sidabro ir aukso filtrus.

Tarptautinėse parodose užsienyje „Lithuanian vodka“ yra pelniusi jau 27 įvairius apdovanojimus už skonį ir kokybę. O unikalūs riboto leidimo buteliai, kuriami bendradarbiaujant su lietuvių menininkais, nuolat sulaukia ypatingo pirkėjų ir tarptautinės dizaino bendruomenės dėmesio.

Lithuanian vodka Auksinė

Ši degtinė žinoma ir Lietuvoje, ir svetur: ilgametė rinkos lyderė 2013 metais ketvirtą kartą iš eilės buvo pripažinta populiariausia degtine mūsų šalyje, o tarptautinėse parodose užsienyje yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

„Lithuanian vodka” Auksinės degtinės gamybai keliami specialūs reikalavimai, ir tai Lietuvoje gaminama degtinė, kurios geografinė nuoroda yra pripažinta ir saugoma.

Gėrimas yra itin gryno ir labai švelnaus skonio, todėl tradiciškai ragaujamas atšaldytas, iš mažų taurelių. Tinka kokteiliams su sultimis ir su gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Auksinė granatų – spanguolių skonio

Subtilusis granatas ir rūgščioji spanguolė. Tarsi skonis iš rytojaus – neragautas, turtingas ir ekspresyvus.

„Lithuanian vodka“ Auksinės degtinės NAUJIENA – dvejopo skonio lietuviška degtinė. Vienas iš jų – labiau pažįstamas ir artimas lietuviškam skoniui, o kitas – egzotiškesnis. Tai pirmasis tokių skonių derinys Lietuvoje, ypač tinkantis ir kaip kokteilių ingredientas, ir ragauti gryną. Šiai degtinei naudojamas „Liuks“ rūšies rektifikuotas etilo alkoholis gaminamas TIK iš lietuviškų grūdų. O vaisių ir uogų aromatas suteikiamas natūraliomis medžiagomis.

Granatų – spanguolių skonio aromatinga degtinė turi  salstelėjusį raudonų uogų kvapą ir saldų uogų skonį, bet priešingai nei daugelis skoninių degtinių – yra skaidrios spalvos. Ir nepaisant degtinei būdingo stiprumo – ji itin švelnaus skonio.

Lithuanian vodka Auksinė melionų - mėtų skonio

Švelnusis melionas ir charakteringoji mėta. Tarsi skonis iš rytojaus – neragautas, išraiškingas.

„Lithuanian vodka“ Auksinės degtinės NAUJIENA – dvejopo skonio lietuviška degtinė. Vienas iš jų – labiau pažįstamas ir artimas lietuviškam skoniui, o kitas – egzotiškesnis. Tai pirmasis tokių skonių derinys Lietuvoje, ypač tinkantis ir kaip kokteilių ingredientas, ir ragauti gryną. Šiai degtinei naudojamas „Liuks“ rūšies rektifikuotas etilo alkoholis gaminamas TIK iš lietuviškų grūdų. O vaisių ir žolelių aromatas suteikiamas natūraliomis medžiagomis.

Melionų – mėtų skonio aromatinga degtinė turi  šviežių mėtų kvapą ir salstelėjusį meliono ir mėtų skonį, bet priešingai nei daugelis skoninių degtinių – yra skaidrios spalvos. Ir nepaisant degtinei būdingo stiprumo – ji itin švelnaus skonio.

Lithuanian vodka Originali

Šios, Lietuvoje gaminamos „Lithuanian vodka“ Originalios degtinės geografinė kilmė yra apibrėžta ir saugoma Europos Sąjungos Tarybos priimtame reglamente.

„Lithuanian vodka“ Originali filtruojama per sidabro filtrą, kuris užtikrina nepriekaištingą gėrimo kokybę ir grynumą bei klasikinį nekintamą skonį.

Tradiciškai degtinė geriama iš mažų taurelių, atšaldyta ir gryna. „Lithuanian vodka“ Originali degtinė yra ir puiki kokteilių sudėtinė dalis, tinka maišyti su sultimis ar gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Spanguolių

Lietuviai nuo seno degtinę papildydavo gamtos dovanomis, vaisiais ir uogomis, kad ji įgautų naujų kvapų ir skonių. Vienas iš tradicinių pasirinkimų – spanguolės.

„Lithuanian vodka“ Spanguolių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis spanguolių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Svarainių

Lietuviai nuo seno degtinę papildydavo gamtos dovanomis, vaisiais ir uogomis, kad ji įgautų naujų kvapų ir skonių. Tam ypač tinka svarainiai.

„Lithuanian vodka“ Svarainių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis svarainių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Slyvų

Lietuviai nuo seno degtinę papildydavo gamtos dovanomis, vaisiais ir uogomis, kad ji įgautų naujų kvapų ir skonių. Slyvos – dar vienas ingredientas, suteikiantis degtinei išskirtinio aromato.

„Lithuanian vodka“ Slyvų skonio degtinė pagaminta naudojant natūralias slyvų sultis. Degtinė yra rausvos spalvos, šviežių slyvų aromato, salstelėjusio, atpažįstamo poskonio.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

„Stumbro“ gaminamoms degtinėms ir brendžiams - gausybė apdovanojimų!

2017-07-25

“Stumbro” gaminama produkcija pelnė aukščiausius apdovanojimus šių metų prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Skaityti toliau...

Liepos 24 - rugpjūčio 15 d. "Stumbro" muziejus atostogaus

2017-07-25

Liepos 24 - rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ muziejus užsidaro trumpoms atostogoms.

Skaityti toliau...

Naujiena. Kreminis likeris "Gloria Cream"

2017-06-20

Gerai žinomas ir populiarus elegantiško ir švelnaus skonio prancūziškas brendis GLORIA pristato naują šeimos narį - GLORIA kreminį likerį.

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388

Arba užpildę rezervacijos formą

 

Pasirinkite pažintinę programą:

„Stumbro“ gėrimų klasika (4 gėrimai) 12 Eur

“Stumbro” degtinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” trauktinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” gėrimų klasika (6 gėrimai) 16 Eur

„Stumbro“ gėrimų klasika Premium (9 gėrimai su suderintais šaltaisiais užkandžiais) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 18 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).