Inovacijos ir kokybė – tai vieni iš svarbiausių standartų, kurių laikydamasis „Stumbras“ išlieka lyderiu. Kaip simbolinį šio siekio ženklą „Stumbro“ ekspertai kasmet išleidžia ypatingą „Millennium“ degtinę, atspindinčią degtindarių meistriškumą ir visą patirtį.

Millenium Malt Edition

Riboto leidimo degtinė, net devynis mėnesius brandinta statinėje su salyklu. Tai išskirtinis produktas, kurio kiekvienas butelis pažymėtas unikaliu numeriu. Šios degtinės buvo pagaminta vos dvi statinės. Iš vienos statinės gauta 293 butelių salyklo skonio degtinės “Millennium” Malt Edition. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinio etilo alkoholio, „Stumbro“ meistrų prižiūrint devynis mėnesius brandinta su Munich rūšies salyklu. Tris kartus filtruota, gryninta su platina. Degtinė išsiskiria duonai būdingu aromatu, skoniu ir originalia gamybos technologija.

 

Millenium Oak Edition

Ši išskirtinė, premium klasės degtinė – tai mūsų pagarbos ženklas tūkstantmečiams Lietuvos ąžuolams. Pagaminta iš aukščiausios rūšies ingredientų, itin kruopščiai filtruota ir prieš išpilstymą laikyta ąžuolinėse statinėse, kuriose anksčiau brendo viskis.

Toks ypatingas gaminimo procesas lemia subtilią „Millenium“ Oak Aged Edition degtinės gintaro spalvą. Jos aromatas – švelnus su vos juntamomis vanilės užuominomis, o skonis – turtingas, išraiškingas, kupinas tvirtų medžio tonų.

Millenium Exclusive Edition

Išskirtinės kokybės degtinę „Millennium“ Exclusive puošia šiuolaikiška raitelio Vyčio interpretacija. Pats gėrimas gaminamas suderinus tradicinę ir moderniąją degtindarystę: degtinė filtruojama ne tik tradiciniais anglies, bet ir moderniais platina impregnuotais anglies filtrais. Butelis pripildomas, užsukamas ir į dėžutę supakuojamas rankomis.

„Stumbro“ gaminamoms degtinėms - keturi medaliai Niujorke!

2017-01-20

2016 metus „Stumbras“ užbaigė puikiomis naujienomis – Niujorke vykusiame tarptautiniame konkurse „The 2016 New York World Wine & Spirits Competition“ jo gaminamos degtinės laimėjo net keturis medalius: auksą, sidabrą ir dvi bronzas.

Skaityti toliau...

Midaus nektaras "Medaus legendos"

2017-01-15

Pristatomas naujasis "Stumbro" produktas - Midaus nektaras "Medaus legendos".    

Skaityti toliau...

Naujoji "Millennium" Malt Edition salyklo skonio degtinė

2017-01-10

Pristatoma naujoji, riboto leidimo, „Millennium" Malt salyklo skonio degtinė.

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388

Arba užpildę rezervacijos formą

 

Pasirinkite pažintinę programą:

„Stumbro“ gėrimų klasika (4 gėrimai) 12 Eur

“Stumbro” degtinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” trauktinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” gėrimų klasika (6 gėrimai) 16 Eur

„Stumbro“ gėrimų klasika Premium (9 gėrimai su suderintais šaltaisiais užkandžiais) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 18 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).