Manoma, kad „Devynerių“ gėrimo atsiradimas gali būti susijęs su pagonišku pasaulio vaizdiniu ir jo dalijimu į tris mitologinio pasaulio sferas – požemį, žemę ir dangų. Į „Devynerių“ sudėtį įeina visi trys šias sferas simbolizuojantys elementai: šaknys (požemis), žievės, žolelės bei lapai (žemė), žiedai ir vaisiai (dangus) – iš viso 27 natūralūs augaliniai ingredientai.

Devynerios Originalios

Pagamintos iš 27 įvairių augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų pagal originalų senovinį lietuvių receptą. Tai – vienas unikaliausių Lietuvoje gaminamų gėrimų, kurio kilmės paslaptys slypi praėjusiuose amžiuose.

Prekės ženklu „Devynerios“ Originalios pažymėtam gėrimui suteikta Europos Sąjungos saugoma geografinės kilmės nuoroda ir Lietuvos kulinarijos paveldo statusas.

Į gėrimo sudėtį įeina imbieras, anyžius, juodieji bei raudonieji pipirai, rabarbaras, šventagaršvės, muskato riešutas, kardamonas ir kiti ingredientai, drauge sukuriantys turtingą aromatą ir karčiai saldų skonį.

„Devynerios“ tradiciškai geriamos kambario temperatūros iš mažų taurelių. Jas taip pat galima maišyti su įvairiomis sultimis bei kitais alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais.

Devynerios Žalios

„Devynerios“ Žalios pagamintos iš subalansuoto 27 augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų mišinio pagal specialią „Stumbro“ specialistų ištobulintą receptūrą. Gėrime ryškiai atsiskleidžia anyžius, vanilė, cinamonas, citrinų ir apelsinų žievelės, gvazdikėliai, razinos, kavos pupelės.

Gamybos metu „Devynerios“ Žalios tam tikrą laiką laikomos talpose tam, kad visų sudedamųjų dalių skoniai susipintų į visumą, ir gėrimas įgautų savitą, švelniai kartų ir saldų skonį bei unikalią spalvą.

„Devynerios“ Žalios – universaliausias „Devynerių“ šeimos narys. Jas galima vartoti atšaldytas iš mažų stikliukų, pamažu gurkšnoti užpiltas ant ledukų arba maišyti įvairiuose kokteiliuose.

Devynerios Raudonos

„Devynerios“ Raudonos papildytos apelsinų ir citrinų skoniu. Gėrime citrusiniai vaisiai susilieja su gausybe žolelių ir prieskonių, atskleisdami egzotišką jo skonį ir aksominį aromatą.

Šį gėrimą siūlome gurkšnoti užpiltą ant ledo kubelių. Taip pat jis – nepamainomas kokteilių ingredientas. Ypač rekomenduojame populiariausią kokteilį su apelsinų sultimis.

Devynerios Imbierinės

Riboto leidimo gėrimas pagamintas iš subalansuoto citrinų, imbiero ir 27 augalų žiedų, lapų, vaisių antpilo pagal specialią „Stumbro“ specialistų sukurtą receptūrą.

„Devynerios“ Imbierinės prieš pilant į butelius kelias paras išlaikomos specialiose talpose, kuriose visų ingredientų skoniai susipina į vieną nedalomą visumą – savitą, subtiliai aštrų, švelniai rūgštoką imbierų ir citrinų skonį su pikantišku žolelių poskoniu ir turtingu aromatu.

Šį gėrimą rekomenduojame gerti gryną, atšaldytą, arba įmaišytą į mėgstamą karštą arbatą. Išmėginkite ir kokteilį – lygiomis dalimis sumaišykite „Devynerias“ Imbierines, Sprite ir spanguolių sultis.

„Stumbro“ gaminamoms degtinėms ir brendžiams - gausybė apdovanojimų!

2017-07-25

“Stumbro” gaminama produkcija pelnė aukščiausius apdovanojimus šių metų prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Skaityti toliau...

Liepos 24 - rugpjūčio 15 d. "Stumbro" muziejus atostogaus

2017-07-25

Liepos 24 - rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ muziejus užsidaro trumpoms atostogoms.

Skaityti toliau...

Naujiena. Kreminis likeris "Gloria Cream"

2017-06-20

Gerai žinomas ir populiarus elegantiško ir švelnaus skonio prancūziškas brendis GLORIA pristato naują šeimos narį - GLORIA kreminį likerį.

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388

Arba užpildę rezervacijos formą

 

Pasirinkite pažintinę programą:

„Stumbro“ gėrimų klasika (4 gėrimai) 12 Eur

“Stumbro” degtinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” trauktinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” gėrimų klasika (6 gėrimai) 16 Eur

„Stumbro“ gėrimų klasika Premium (9 gėrimai su suderintais šaltaisiais užkandžiais) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 18 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).