Šiuo prekės ženklu pažymėtos degtinės nacionalinis gamybos išskirtinumas ir geografinė kilmė yra reglamentuota ir saugoma Europos Sąjungos teisės aktų.

Išskirtinį „Lithuanian vodka“ skonį suteikia specifinė filtravimo technologija: degtinė filtruojama per smėlį ir beržo anglis bei gryninama per sidabro ir aukso filtrus.

Tarptautinėse parodose užsienyje „Lithuanian vodka“ yra pelniusi jau 27 įvairius apdovanojimus už skonį ir kokybę.

LITHUANIAN VODKA Unique

“Lithuanian Vodka” Unique išsiskiria ypatingos išvaizdos buteliu. Svarbiausia produkto dekoravimo ir komunikacijos tema išlieka nekintama – modernus lietuviškumas. Raštai – unikalūs ir lietuviški. Šį kartą produktas yra papuoštas stilizuotais verpsčių raštais. Visas produkto dizainas yra sukurtas lietuvių dizainerių.

UNIQUE degtinei gaminti naudojamas ypatingai paruoštas vanduo, filtruojama per unikalų juodos spalvos mineralą. Iš tokio vandens ir lietuviškų grūdų etilo alkoholio pagaminta degtinė papildomo auksinio filtravimo metu tampa ypač švelnaus ir subalansuoto skonio. UNIQUE degtinių kategorijoje išsiskiria ultra premium kokybe. VANDUO. Vanduo UNIQUE degtinei filtruojamas per 6 filtrus: nugeležinimo filtras, smėlio filtras, minkštinimo filtras, aktyvintos anglies filtras, UV lempa, osmoso filtras, šungito filtras. SPIRITAS. „Lithuanian vodka“ šeimai yra naudojamas Liuks klasės spiritas, pagamintas išskirtinai iš lietuviškų grūdų. DEGTINĖ. Paruošta degtinė filtruojama per 8 filtrus: pirminiai smėlio filtrai, aktyvintos anglies kolonos, moduliniai aktyvintos anglies filtrai, antriniai smėlio filtrai, sidabro filtrai, aukso filtrai, 2 mechaniniai filtrai.

Skaidri ir krištolinio spindesio. Labai minkštas, tyras ir harmoningas skonis. Ypatingai švelnus ir subalansuotas aromatas.

Lithuanian vodka Auksinė

Ši degtinė žinoma ir Lietuvoje, ir svetur: ilgametė rinkos lyderė 2013 metais ketvirtą kartą iš eilės buvo pripažinta populiariausia degtine mūsų šalyje, o tarptautinėse parodose užsienyje yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

„Lithuanian vodka” Auksinės degtinės gamybai keliami specialūs reikalavimai, ir tai Lietuvoje gaminama degtinė, kurios geografinė nuoroda yra pripažinta ir saugoma.

Gėrimas yra itin gryno ir labai švelnaus skonio, todėl tradiciškai ragaujamas atšaldytas, iš mažų taurelių. Tinka kokteiliams su sultimis ir su gaiviaisiais gėrimais.

lithuanian vodka auksinė kivių - obuolių skonio

Kivių ir obuolių skonio degtinė kvepia šviežiais obuoliais ir prinokusiais kiviais, jos skonis švelniai salstelėjęs, bet gaivus. Šios degtinės gamyboje naudojamos tik natūralios kvapiosios medžiagos.

Lithuanian vodka Auksinė granatų – spanguolių skonio

Subtilusis granatas ir rūgščioji spanguolė. 

„Lithuanian vodka“ Auksinės degtinės NAUJIENA – dvejopo skonio lietuviška degtinė. Vienas iš jų – labiau pažįstamas ir artimas lietuviškam skoniui, o kitas – egzotiškesnis. Tai pirmasis tokių skonių derinys Lietuvoje, tinkantis ir kaip kokteilių ingredientas, ir ragauti gryną. Šiai degtinei naudojamas „Liuks“ rūšies rektifikuotas etilo alkoholis gaminamas TIK iš lietuviškų grūdų. O vaisių ir uogų aromatas suteikiamas natūraliomis medžiagomis.

Granatų – spanguolių skonio aromatinga degtinė turi  salstelėjusį raudonų uogų kvapą ir saldų uogų skonį, bet priešingai nei daugelis skoninių degtinių – yra skaidrios spalvos ir švelnaus skonio.

Lithuanian vodka Auksinė melionų - mėtų skonio

„Lithuanian vodka“ Auksinės degtinės NAUJIENA – dvejopo skonio lietuviška degtinė. Vienas iš jų – labiau pažįstamas ir artimas lietuviškam skoniui, o kitas – egzotiškesnis. Tai pirmasis tokių skonių derinys Lietuvoje, tinkantis ir kaip kokteilių ingredientas, ir ragauti gryną. Šiai degtinei naudojamas „Liuks“ rūšies rektifikuotas etilo alkoholis gaminamas TIK iš lietuviškų grūdų. O vaisių ir žolelių aromatas suteikiamas natūraliomis medžiagomis.

Melionų – mėtų skonio aromatinga degtinė turi  šviežių mėtų kvapą ir salstelėjusį meliono ir mėtų skonį, bet priešingai nei daugelis skoninių degtinių – yra skaidrios spalvos ir itin švelnaus skonio.

Lithuanian vodka Originali

Šios, Lietuvoje gaminamos „Lithuanian vodka“ Originalios degtinės geografinė kilmė yra apibrėžta ir saugoma Europos Sąjungos Tarybos priimtame reglamente.

„Lithuanian vodka“ Originali filtruojama per sidabro filtrą, kuris užtikrina nepriekaištingą gėrimo kokybę ir grynumą bei klasikinį nekintamą skonį.

Tradiciškai degtinė geriama iš mažų taurelių, atšaldyta ir gryna. „Lithuanian vodka“ Originali degtinė yra ir puiki kokteilių sudėtinė dalis, tinka maišyti su sultimis ar gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Spanguolių

„Lithuanian vodka“ Spanguolių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis spanguolių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Svarainių

„Lithuanian vodka“ Svarainių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis svarainių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Slyvų

„Lithuanian vodka“ Slyvų skonio degtinė pagaminta naudojant natūralias slyvų sultis. Degtinė yra rausvos spalvos, šviežių slyvų aromato, salstelėjusio, atpažįstamo poskonio.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Gamykla nedirbs liepos 30 - rugpjūčio 15 dienomis

2018-07-23

Mieli klientai, Norime Jus informuoti, jog liepos 30 – rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ gamykla nedirbs. Šiuo laikotarpiu gamykloje nevyks gamyba, ekskursijos bei degustacijos. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Jei norite atvykti į gamyklą ekskursijai ar degustacijai, maloniai prašome registruotis po rugpjūčio 15 dienos.

Skaityti toliau...

Lietuviškos reklamos festivalyje – gausybė apdovanojimų

2018-06-20

Šių metų Lietuviškos reklamos festivalyje “Adrenalinas”, komisijos sprendimu net 3 strėlės teko „Stumbro“ komandos darbams.

Skaityti toliau...

Kviečiame į "Šimtmečio spalvų" parodą

2018-05-16

Juodai baltos nuotraukos istorinius įvykius ir akimirkas tarsi nutolina nuo šiuolaikinio gyvenimo. „Šimtmečio spalvos“ – unikalus projektas, suartinantis mūsų kasdienybę su Lietuvos istoriniais įvykiais

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 21 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 26 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 17 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).