Millenium Malt Edition

Riboto leidimo degtinė, net devynis mėnesius brandinta statinėje su salyklu. Tai išskirtinis produktas, kurio kiekvienas butelis pažymėtas unikaliu numeriu. Šios degtinės buvo pagaminta vos dvi statinės. Iš vienos statinės gauta 293 butelių salyklo skonio degtinės “Millennium” Malt Edition. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinio etilo alkoholio, „Stumbro“ meistrų prižiūrint devynis mėnesius brandinta su Munich rūšies salyklu. Tris kartus filtruota, gryninta su platina. Degtinė išsiskiria duonai būdingu aromatu, skoniu ir originalia gamybos technologija.

 

Millenium Oak Edition

Ši išskirtinė, premium klasės degtinė, pagaminta iš aukščiausios rūšies ingredientų, itin kruopščiai filtruota ir prieš išpilstymą laikyta ąžuolinėse statinėse, kuriose anksčiau brendo viskis.

Toks ypatingas gaminimo procesas lemia subtilią „Millenium“ Oak Aged Edition degtinės gintaro spalvą. Jos aromatas – švelnus su vos juntamomis vanilės užuominomis, o skonis – turtingas, išraiškingas, kupinas tvirtų medžio tonų.

Millenium Exclusive Edition

Išskirtinės kokybės degtinę „Millennium“ Exclusive puošia šiuolaikiška raitelio Vyčio interpretacija. Pats gėrimas gaminamas suderinus tradicinę ir moderniąją degtindarystę: degtinė filtruojama ne tik tradiciniais anglies, bet ir moderniais platina impregnuotais anglies filtrais. Butelis pripildomas, užsukamas ir į dėžutę supakuojamas rankomis.

Gamykla nedirbs liepos 30 - rugpjūčio 15 dienomis

2018-07-23

Mieli klientai, Norime Jus informuoti, jog liepos 30 – rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ gamykla nedirbs. Šiuo laikotarpiu gamykloje nevyks gamyba, ekskursijos bei degustacijos. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Jei norite atvykti į gamyklą ekskursijai ar degustacijai, maloniai prašome registruotis po rugpjūčio 15 dienos.

Skaityti toliau...

Lietuviškos reklamos festivalyje – gausybė apdovanojimų

2018-06-20

Šių metų Lietuviškos reklamos festivalyje “Adrenalinas”, komisijos sprendimu net 3 strėlės teko „Stumbro“ komandos darbams.

Skaityti toliau...

Kviečiame į "Šimtmečio spalvų" parodą

2018-05-16

Juodai baltos nuotraukos istorinius įvykius ir akimirkas tarsi nutolina nuo šiuolaikinio gyvenimo. „Šimtmečio spalvos“ – unikalus projektas, suartinantis mūsų kasdienybę su Lietuvos istoriniais įvykiais

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 21 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 26 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 17 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).