STUMBRAS VODKA Ruginė

Turbūt tradiciškiausia, gaminama nuo 1841 m., kuomet rugiai buvo vertinami kaip geriausia žaliava kokybiškai degtinei. Tradicinė, šviežios duonos skonio ir aromato degtinė, patikrinta laiko.

Stumbras vodka Aviečių

Avietės – saldžios, ypač aromatingos uogos, kuriomis degtinę turtindavo dar Lietuvos dvarų šeimininkės.

Šios degtinės gamybai naudojame kruopščiai atrinktas aviečių uogas bei aromatingas jų sultis. Aviečių skonio degtinė yra saldžių, prinokusių miško uogų aromato ir intensyvios raudonai rožinės spalvos.

Puikiai tinka vartoti atšaldytą gryną, su ledukais arba derinant su maistu.

Stumbras vodka Svarainių

Šią “Stumbras vodka” svarainių degtinę gaminame pagal senuosius receptus, naudotus Lietuvos dvaruose.

Į degtinę dedame svarainių, dar vadinamų Lietuvos citrinomis, skiltelių. Svarainių skonio degtinė pasižymi švelniu, saldžiarūgščiu skoniu, vasarišku prinokusių sodo vairiu aromatu ir švelnia auksine spalva.

Puikiai tinka vartoti atšaldytą gryną, su ledukais arba derinant su maistu

Stumbras vodka Spanguolių

Spanguolių skonio degtinės receptai Lietuvoje perduodami iš kartos į kartą.

Gamindami šią “Stumbras vodka” spanguolių degtinę, pridedame saujelę skaisčiai raudonų ir rudeniu dvelkiančių spanguolių uogų. Sultingos spanguolės suteikia degtinei sodrią spalvą, maloniai rūgštoką skonį ir rudeniško miško kvapą.

Puikiai tinka vartoti atšaldytą gryną, su ledukais arba derinant su maistu.

"Stumbras vodka" Medaus

“Stumbras vodka” Medaus degtinė gaminama iš ekologiško medaus. Medus yra nuo seno žmogaus įvertintas unikalus gamtos produktas, iš gėlių žiedų nektaro po kruopelytę surinktas bičių. Jos ir įkvėpė mus taip kruopščiai ir atsakingai kurti šio gėrimo receptą.

Gamybai naudojame tik ekologišką medų, degtinės skoniui suteikiantį ypatingo švelnumo, lengvo saldumo ir visiems pažįstamą tikro medaus aromatą.

Vartoti atšaldytą gryną, su ledukais arba kaip kokteilių ingredientą.

„Stumbras vodka“ 110

Apjungianti daug metų kauptas žinias, patirtį ir inovacijas ši degtinė yra skirta pažymėti „Stumbro“ gamyklos 110 metų jubiliejui.

„Stumbras vodka“ 110 degtinė yra itin švelnaus skonio, o jos išskirtinumas – 110 savitų, tik šiai degtinei kurtų etikečių dizainų, kuriuose – Lietuvos gamtos antspaudai, sukurti naudojant unikalią gamtos elementų, šviesos ir šešėlių žaismo fotografavimo technologiją.

 

Stumbras vodka Organic

Pirmoji Lietuvoje pagaminta ekologiška degtinė, kurios gamybos procesas sertifikuotas ir griežtai kontroliuojamas.

Ekologiniame ūkyje išaugintų grūdų spiritas, giliųjų klodų vanduo ir, naujiena Lietuvoje, filtracija per lino filtrus suteikia „Stumbras“ Premium Organic degtinei išskirtinį, itin švelnų skonį.

Stumbras vodka Šimtmečio

Ši degtinė – tai ilgametės patirties ir meistrystės rezultatas, skirtas pažymėti „Stumbro“ gamyklos šimto metų sukaktį.

Degtinė „Stumbras vodka“ Šimtmečio yra krištolinio skaidrumo, švelnaus aromato, o kiekvienam buteliui unikalumo suteikia rankomis į jį įdėta natūrali, subrandinta kviečio varpa.

Tradiciškai ši degtinė ragaujama iš mažų taurelių, atšaldyta iki 5–10 ºC.

Stumbras vodka Tyra

Šios degtinė sudėtyje – pačios aukščiausios Liuks rūšies grūdinis rektifikuotas etilo alkoholis ir šešiskart filtruotas vanduo.

„Stumbro“ degtinė, išsiskirianti skaidrumu, itin švelniu skoniu ir harmoningu aromatu.

Ši degtinė geriama tradiciškai iš mažų taurelių, atšaldyta ir gryna. Taip pat tinka maišyti kokteiliuose su sultimis ar gaiviaisiais gėrimais.

Stumbras vodka Stumbražolių

Degtinė „Stumbras“ Stumbražolių – viena pirmųjų populiarių skoninių degtinių Lietuvoje, kurią  „Stumbro“ ekspertai atkūrė XX a. pradžioje.

Kiekviename butelyje stumbražolės stiebelis, o skonį paryškina antpilas, ruošiamas iš tų pačių, girioje užaugusių stumbražolių. Skiriamasis šios degtinės skonis – lengvi žolelių, prieskonių ir vanilės akcentai.

Degtinė „Stumbras vodka“ Stumbražolių tinka ragauti atšaldytą. Ją galima pilti ir ant ledukų ar maišyti su gaiviaisiais gėrimais.

Stumbras vodka Kmynų

Degtinė „Stumbras vodka“ Kmynų iš išsiskiria atpažįstamu, pikantišku kmyno skoniu, maloniu ir švelniu prieskonių aromatu.

Šią degtinę rekomenduojama ragauti iš atšaldytų taurelių, gali būti derinama su aštriais sūriais, rūkytos žuvies sumuštiniais ar sočiais mėsos patiekalais. Laikymo temperatūra – ne žemesnė nei -5 ºC.

Stumbras vodka Klasikinė

Ko gero, nepakitusi nuo 1906 metų, kai Kaune įsikūręs „Stumbras“ pagal klasikinę gamybos technologiją pradėjo gaminti grūdinę degtinę. Ši degtinė įkūnija aukščiausios klasės degtindarystės meistriškumą. Švelnaus skonio, gryna, skirta tiems, kas vertina klasikinį skonį.

Stumbras vodka Bulvinė

Gaminama triskart ilgiau ir iš triskart daugiau žaliavų nei kitos degtinės. Todėl reta ir nedaugelio gaminama. Išskirtinio, lengvai salstelėjusio skonio, tirštesnės tekstūros nei klasikinė degtinė.

Gamykla nedirbs liepos 30 - rugpjūčio 15 dienomis

2018-07-23

Mieli klientai, Norime Jus informuoti, jog liepos 30 – rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ gamykla nedirbs. Šiuo laikotarpiu gamykloje nevyks gamyba, ekskursijos bei degustacijos. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Jei norite atvykti į gamyklą ekskursijai ar degustacijai, maloniai prašome registruotis po rugpjūčio 15 dienos.

Skaityti toliau...

Lietuviškos reklamos festivalyje – gausybė apdovanojimų

2018-06-20

Šių metų Lietuviškos reklamos festivalyje “Adrenalinas”, komisijos sprendimu net 3 strėlės teko „Stumbro“ komandos darbams.

Skaityti toliau...

Kviečiame į "Šimtmečio spalvų" parodą

2018-05-16

Juodai baltos nuotraukos istorinius įvykius ir akimirkas tarsi nutolina nuo šiuolaikinio gyvenimo. „Šimtmečio spalvos“ – unikalus projektas, suartinantis mūsų kasdienybę su Lietuvos istoriniais įvykiais

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 21 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 26 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 17 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).