Propeller Rudas romas

Šis tikras Karibų romas yra sukurtas gamykloje, romą gaminančioje nuo XIX a. pabaigos. Prieskoniais, karamele bei kriaušėmis dvelkiantis romas gali būti ragaujamas vienas arba kokteiliuose.

 

Propeller Baltas Romas

Skaidrus baltasis Karibų romas atkeliauja iš gamyklos, kuri nuo XVIII a. priklauso tai pačiai įkūrėjų giminei. Metai iš metų kauptos meistrų patirties kūrinys – šalavijų ir žalių obuolių aromato romas.

Romas gali būti maišomas su grūstu ledu, citrusiniais vaisiais ar kola.

 

Propeller Džinas

Kadagių skonio džinas, kurio aromatui originalumo suteikia citrinų žievė, imbierai ir kalendros. Tai  puikus kokteilių pagrindas.

 

Propeller Burbonas

Šis puikiai subalansuotas ir švelnaus skonio burbonas, pagamintas JAV, dvelkia sausainių, vanilės ir džiovintų vaisių aromatais. Galima ragauti gryną su ledu arba naudoti kaip kokteilių pagrindą. Tinkami užkandžiai – rūkyta lašiša, kumpis arba obuolių pyragas.

 

Propeller Scotish

Tai – kvapnus, turtingas skoniu, tikras škotiškas viskis, dvelkiantis subtiliais vaisių, salyklo bei prieskonių, dūmo aromatais. Švelniame ir subalansuotame skonyje jaučiama vanilė, vaisiai bei karamelė. Poskonis – lengvas, su subtiliu ąžuolo aromatu. Ragaujamas grynas su ledu, užkandant vaisiniu desertu, ant žarijų keptu kepsniu arba brandžiu sūriu.

 

Gamykla nedirbs liepos 30 - rugpjūčio 15 dienomis

2018-07-23

Mieli klientai, Norime Jus informuoti, jog liepos 30 – rugpjūčio 15 dienomis „Stumbro“ gamykla nedirbs. Šiuo laikotarpiu gamykloje nevyks gamyba, ekskursijos bei degustacijos. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Jei norite atvykti į gamyklą ekskursijai ar degustacijai, maloniai prašome registruotis po rugpjūčio 15 dienos.

Skaityti toliau...

Lietuviškos reklamos festivalyje – gausybė apdovanojimų

2018-06-20

Šių metų Lietuviškos reklamos festivalyje “Adrenalinas”, komisijos sprendimu net 3 strėlės teko „Stumbro“ komandos darbams.

Skaityti toliau...

Kviečiame į "Šimtmečio spalvų" parodą

2018-05-16

Juodai baltos nuotraukos istorinius įvykius ir akimirkas tarsi nutolina nuo šiuolaikinio gyvenimo. „Šimtmečio spalvos“ – unikalus projektas, suartinantis mūsų kasdienybę su Lietuvos istoriniais įvykiais

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388,
arba užpildykite rezervacijos formą:

Pasirinkite pažintinę programą su degustaciniu meniu (kaina nurodyta vienam asmeniui):

Lietuviški stiprieji gėrimai (5 gėrimai) 14 Eur

NAUJAS. Lietuviški tradiciniai stiprieji gėrimai (5 gėrimai) 14 Eur

Lietuviškos trauktinės ir midaus nektaras (6 gėrimai) 18 Eur

Lietuviški stiprieji gėrimai (6 gėrimai) 18 Eur

Lietuviški stirprieji gėrimai su užkanda (9 gėrimai) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).