Šiuo prekės ženklu pažymėtos degtinės nacionalinis gamybos išskirtinumas ir geografinė kilmė yra reglamentuota ir saugoma Europos Sąjungos teisės aktų.

Išskirtinį „Lithuanian vodka“ skonį suteikia specifinė filtravimo technologija: degtinė filtruojama per smėlį ir beržo anglis bei gryninama per sidabro ir aukso filtrus.

Tarptautinėse parodose užsienyje „Lithuanian vodka“ yra pelniusi jau 27 įvairius apdovanojimus už skonį ir kokybę.

LITHUANIAN VODKA BOTANICALS

„Lithuanian Vodka” Botanicals – tai aromatizuota degtinė, kurios gamyboje panaudoti Lietuvos soduose paplitę vietinių ir kitų kraštų augalų aromatai.

Unikalią degtinę sukūrė meistrai sukomponuodami mėtų, agurkų ir rozmarinų aromatus į sodrią, bet subalansuotą skonio kompoziciją.

Ši degtinė tinka lengvai pagaminamiems kokteiliams tiek su toniku, tiek ir su gazuotu vandeniu. Degtinės gamyboje nenaudojami dirbtiniai dažikliai. Gamyboje naudojamos tik natūralios kvapiosios medžiagos.

 

LITHUANIAN ŠVELNIOJI Svarainių

Lithuanian Švelnioji – tai šviesiai gintarinės spalvos gėrimas, kurio aromate jaučiamas šviežio, prinokusio, tik ką perpjauto svarainio aromatas. Skonis saldžiarūgštis, būdingas prisirpusiam svarainiui.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

LITHUANIAN ŠVELNIOJI Vyšnių

Lithuanian Švelnioji degtinė ir vyšnių sultys – tai švelnaus ir vaisiško skonio spiritinis 30 % alk. tūrio gėrimas. Aromatas minšktas, švelnus, juntamas tiek prisirpusios vyšnios saldumas, tiek rūgštelė bei migdolo tonai. Skonis saldus, būdingas sultingoms prinokusioms vyšnioms.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

LITHUANIAN ŠVELNIOJI Obuolių

Lithuanian Švelnioji degtinė ir obuolių sultys – tai švelnaus ir vaisiško skonio spiritinis 30 % alk. tūrio gėrimas. Gėrimo aromatas gaivus, juntamas prinokęs, sultingas žalias obuolys, malonūs saldžių vaisių tonai.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

Lithuanian vodka Auksinė

Ši degtinė žinoma ir Lietuvoje, ir svetur: ilgametė rinkos lyderė 2013 metais ketvirtą kartą iš eilės buvo pripažinta populiariausia degtine mūsų šalyje, o tarptautinėse parodose užsienyje yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

„Lithuanian vodka” Auksinės degtinės gamybai keliami specialūs reikalavimai, ir tai Lietuvoje gaminama degtinė, kurios geografinė nuoroda yra pripažinta ir saugoma.

Gėrimas yra itin gryno ir labai švelnaus skonio, todėl tradiciškai ragaujamas atšaldytas, iš mažų taurelių. Tinka kokteiliams su sultimis ir su gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Originali

Šios, Lietuvoje gaminamos „Lithuanian vodka“ Originalios degtinės geografinė kilmė yra apibrėžta ir saugoma Europos Sąjungos Tarybos priimtame reglamente.

„Lithuanian vodka“ Originali filtruojama per sidabro filtrą, kuris užtikrina nepriekaištingą gėrimo kokybę ir grynumą bei klasikinį nekintamą skonį.

Tradiciškai degtinė geriama iš mažų taurelių, atšaldyta ir gryna. „Lithuanian vodka“ Originali degtinė yra ir puiki kokteilių sudėtinė dalis, tinka maišyti su sultimis ar gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Spanguolių

„Lithuanian vodka“ Spanguolių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis spanguolių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Svarainių

„Lithuanian vodka“ Svarainių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis svarainių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

LITHUANIAN VODKA ORIGINALI DIZAINO APDOVANOJIMAS BALTICBEST KONKURSE

2021-09-03

Išskirtinis Lithuanian Vodka Originali riboto leidimo projektas su 100 000 skirtingų etikečių, įkvėptas drąsių Lietuvos valdovų ir karių, pelnė tarptautinį apdovanojimą.

Skaityti toliau...

TARPTAUTINIS PAKUOTĖS DIZAINO APDOVANOJIMAS LITHUANIAN VODKA ORIGINALI

2020-08-27

Lithuanian Vodka Originali 100 tūkst. unikalių etikečių projektas laimėjo bronzą pakuočių dizaino kategorijoje, tarptautiniame konkurse Balticbest 2020.

Skaityti toliau...

TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI STUMBRAS VODKA DEGTINĖMS

2020-06-04

Tarptautiniuose „World Vodka Awards 2020“ – apdovanoti net du „Stumbras Vodka“ produktai!

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   ekskursija.stumbras@mvgroup.eu, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 23 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 28 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 19 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 21 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).