Millennium

Inovacijos ir kokybė – tai vieni iš svarbiausių standartų, kurių laikydamasis „Stumbras“ išlieka lyderiu. Kaip simbolinį šio siekio ženklą „Stumbro“ ekspertai kasmet išleidžia ypatingą „Millennium“ degtinę, atspindinčią degtindarių meistriškumą ir visą patirtį.

Lithuanian vodka

Šiuo prekės ženklu pažymėtos degtinės nacionalinis gamybos išskirtinumas ir geografinė kilmė yra reglamentuota ir saugoma Europos Sąjungos teisės aktų.

Išskirtinį „Lithuanian vodka“ skonį suteikia specifinė filtravimo technologija: degtinė filtruojama per smėlį ir beržo anglis bei gryninama per sidabro ir aukso filtrus.

Tarptautinėse parodose užsienyje „Lithuanian vodka“ yra pelniusi jau 27 įvairius apdovanojimus už skonį ir kokybę. O unikalūs riboto leidimo buteliai, kuriami bendradarbiaujant su lietuvių menininkais, nuolat sulaukia ypatingo pirkėjų ir tarptautinės dizaino bendruomenės dėmesio.

Stumbras vodka

„Stumbras vodka“ degtinių šeima – tai aukščiausios kokybės, išgryninto ir švelnaus skonio degtinės, kurias įkvėpė gamta. Į kai kuriuos “Stumbras vodka” degtinių šeimos butelius rankomis įdedamas inkliuzas, maža dalelė gamtos: sunokusi kviečio varpa ar saulės sušildytų stumbražolių stiebelis, prisirpusių uogų saujelė ar sultingų vaisių skiltelės.

 

 

 

Ozone

Šios degtinės paslaptis – tobulas itin tyro vandens ir rinktinio Crystal etilo spirito derinys. Meistriškai suderintų komponentų dėka degtinė „Ozone“ pasižymi išskirtiniu skaidrumu ir puikiai subalansuotu skoniu.

Devynerios

Manoma, kad „Devynerių“ gėrimo atsiradimas gali būti susijęs su pagonišku pasaulio vaizdiniu ir jo dalijimu į tris mitologinio pasaulio sferas – požemį, žemę ir dangų. Į „Devynerių“ sudėtį įeina visi trys šias sferas simbolizuojantys elementai: šaknys (požemis), žievės, žolelės bei lapai (žemė), žiedai ir vaisiai (dangus) – iš viso 27 natūralūs augaliniai ingredientai.

Gloria

Praeityje perėjusi ugnį, ledą ir plieną, kaitusi spiginančioje saulėje ir daugelį metų tyliai snaudusi senovinio rūsio tamsoje, „Gloria“ pasiekia mus spindinti skaidraus gintaro spalva ir lydima itin švelnaus, subtilaus skonio. Brendis „Gloria“ – nepaprasta Prancūzijos konjako meistrų dovana visiems gurmanams.

 

 

 

Imperial XII

Tai klasikinių, tačiau mums įprastas taisykles laužančių gėrimų šeima.

Lithuanian CHILLED

Daugiausiai apdovanojimų pelniusi Lithuanian degtinė pristato alkoholinius kokteilius Lithuanian Chilled. Remiantis ilgalaike patirtimi sukūrėme tris skirtingus šių gėrimų skonius. Produktų šeimoje rasite vieną populiariausių lime, nuo seno patikrintą spanguolės ir inovatyvų šeivamedžio skonio kokteilius, kurių gamyboje naudojama mūsų degtinė

Stumbro “Starka”

„Starka“ – tai unikalus, lengvai deginančio skonio gėrimas, kurio istorija gali siekti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus. Manoma, kad „Starkos“ pavadinimas galbūt kilęs nuo senojo lietuviško žodžio starkus, reiškiančio gandrą. Pasakojama, jog „Starka” senovėje būdavo gaminama pirmojo sūnaus gimimo proga. Gimus sūnui, kiemo arba giminės vyrai išvarydavo stipraus gėrimo, jį supildavo į ąžuolinę statinę, apvaškuodavo ir užkasdavo trijų pėdų gylyje. Gėrimas būdavo brandinamas daug metų, kol išvysdavo saulę, sūnaus vestuvių dieną.

 

 

 

Propeller

Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio, o tuomet niekada negali žinoti, kas bus priekyje. Bet kelyje laukiantys atradimai įkvepia ir skatina žengti toliau.

Šią gėrimų kolekciją taip pat įkvėpė kelionės – nuo ūkanotosios Anglijos ar Škotijos, iki plačių Amerikos tolių ar saulėtųjų Karibų, nuo uogomis raudonuojančių kadagynų iki žvilgsniu neaprėpiamų cukranendrių plantacijų ar ąžuolu kvepiančių gilių rūsių…

Malūnininkų

Malūnininkas – tai liaudies pasakų personažas, kuris, pasak vienos legendos, ne tik prižiūrėjo malūne vykstančius darbus, bet ir rūpindavosi, kad per derliaus nuėmimą debesys neatneštų lietaus ir nesunaikintų gausaus derliaus.

Palanga

Trauktinė, pavadinta Palangos kurorto garbei, gaminama jau daugiau nei penkis dešimtmečius. Jai suteikta Europos Sąjungos saugoma geografinės kilmės nuoroda.

 

 

 

Dainava

„Dainava“ – tai istorinis Lietuvos regionas, kuriame apstu tankių miškų, sraunių upių, gausu grybų ir uogų. Subtilaus skonio trauktinę iš vaisių ir uogų, obuolių, šermukšnių, vyšnių, spanguolių ir mėlynių sulčių šio krašto garbei „Stumbras“ gamina jau daugiau nei penkias dešimtis metų, jai yra suteikta Europos Sąjungos saugoma geografinė nuoroda.

Krupnikas

„Krupnikas“ – lietuviškas medaus likeris, kurio receptūros paslaptys šimtmečiais buvo perduodamos iš kartos į kartą. Likerį iš medaus ir kvapiųjų žolelių pagamino M. K. Radvilos Našlaitėlio Nesvyžiuje įkurdinti bernardinų vienuolyno vienuoliai. Pirmą kartą oficialiai „Krupniku“ buvo vaišinami svečiai 1593 m. Nesvyžiaus Radvilų pilies pastatymo proga.

Midaus nektaras “Medaus legendos”

“Stumbro” meistrų rankose atgimsta midaus nektaras, laikomas galimai vienu kilmingiausių XX a. gėrimų. Vidurvasario medumi kvepiantis, auksaspalvis medaus gėrimas papildytas įvairiomis prieskoninėmis žolelėmis. Sukurtas su pagarba tradicijoms, ištobulintas su meile, mažomis partijomis gaminamas jums.

 

 

 

Likeris “Slyvų”

Originalaus recepto, subtilaus skonio likeris – tikras atradimas gurmanams.

Summer Garden

„Summer Garden“ gėrimų šeimoje – trys ryškiai išreikštų skonių likeriai, puikiai tinkantys ir kaip desertas, ir kokteiliams maišyti.

Žagarės vyšnių

Šį Lietuvoje jau tradiciniu tapusį gėrimą „Stumbras“ gamina nuo XX a. 7–ojo dešimtmečio.

REGISTRACIJA

Pažintinę programą (ekskursiją su degustacija) galite užsisakyti:
El. paštu   muziejus@stumbras.lt / Telefonu    +370 686 94388

Arba užpildę rezervacijos formą

 

Pasirinkite pažintinę programą:

„Stumbro“ gėrimų klasika (4 gėrimai) 12 Eur

“Stumbro” degtinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” trauktinių klasika (6 gėrimai) 16 Eur

“Stumbro” gėrimų klasika (6 gėrimai) 16 Eur

„Stumbro“ gėrimų klasika Premium (9 gėrimai su suderintais šaltaisiais užkandžiais) 20 Eur

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 18 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).