Į „Devynerių“ sudėtį įeina: šaknys, žievės, žolelės bei lapai, žiedai ir vaisiai – iš viso 27 natūralūs augaliniai ingredientai.

DEVYNERIOS ŠALTALANKIŲ

„Devynerios“ Šaltalankių tai riboto leidimo, malonaus aromato saldžiarūgštis gėrimas pagamintas iš šiaurietiškų šaltalankių sulčių ir 27 prieskoninių augalų antpilo.

Gaminamas pagal „Stumbro“ meistrų sukurtą receptūrą, šis sodrus saldžiai rūgštokas skonis skleidžiasi šaltalankių, kardamono, vanilės, cinamono, muskato žiedų, gvazdikėlių ir džiovintų vaisių tonais.

Gėrimą rekomenduojame vartoti:
Gryną arba įmaišyti į karštą juodąją arbatą.
Gaminti kokteilius – 40ml “Devynerių” Šaltalankių, 80ml geipfrutų sulčių, 50ml gazuoto mineralinio vandens, dvi mėtos šakelės, ledukai. Į taurę įdėti ledukų, supilti kokteilio ingredientus, patiekti su šiaudeliu.

Devynerios Originalios

Pagamintos iš 27 įvairių augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų pagal originalų receptą.

Prekės ženklo „Devynerios“ Originalios gėrimo gamybos technologija ir sudėtis atitinka Europos Sąjungos saugoma geografinės kilmės nuoroda. Prekės ženklu „Devynerios“ Originalios pažymėtam gėrimui suteiktas ir Lietuvos kulinarijos paveldo statusas.

Į gėrimo sudėtį įeina imbieras, anyžius, juodieji bei raudonieji pipirai, rabarbaras, šventagaršvės, muskato riešutas, kardamonas ir kiti ingredientai, drauge sukuriantys turtingą aromatą ir karčiai saldų skonį.

„Devynerios“ tradiciškai geriamos kambario temperatūros iš mažų taurelių. Jas taip pat galima maišyti su įvairiomis sultimis bei kitais alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais.

Devynerios Žalios

„Devynerios“ Žalios pagamintos iš subalansuoto 27 augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų mišinio pagal specialią „Stumbro“ specialistų ištobulintą receptūrą. Gėrime ryškiai atsiskleidžia anyžius, vanilė, cinamonas, citrinų ir apelsinų žievelės, gvazdikėliai, razinos, kavos pupelės.

Gamybos metu „Devynerios“ Žalios tam tikrą laiką laikomos talpose tam, kad visų sudedamųjų dalių skoniai susipintų į visumą, ir gėrimas įgautų savitą, švelniai kartų ir saldų skonį bei unikalią spalvą.

„Devynerios“ Žalios  galima vartoti atšaldytas iš mažų stikliukų, pamažu gurkšnoti užpiltas ant ledukų arba maišyti įvairiuose kokteiliuose.

Devynerios Raudonos

„Devynerios“ Raudonos papildytos apelsinų ir citrinų skoniu. Gėrime juntama citrusinių vaisių aromatas papildytas žolelių ir prieskonių tonais.

Šis gėrimas gali būti vartojamas užpiltas ant ledo kubelių. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip kokteilių ingredientas. Rekomenduojame kokteilį su apelsinų sultimis.

LITHUANIAN VODKA ORIGINALI DIZAINO APDOVANOJIMAS BALTICBEST KONKURSE

2021-09-03

Išskirtinis Lithuanian Vodka Originali riboto leidimo projektas su 100 000 skirtingų etikečių, įkvėptas drąsių Lietuvos valdovų ir karių, pelnė tarptautinį apdovanojimą.

Skaityti toliau...

TARPTAUTINIS PAKUOTĖS DIZAINO APDOVANOJIMAS LITHUANIAN VODKA ORIGINALI

2020-08-27

Lithuanian Vodka Originali 100 tūkst. unikalių etikečių projektas laimėjo bronzą pakuočių dizaino kategorijoje, tarptautiniame konkurse Balticbest 2020.

Skaityti toliau...

TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI STUMBRAS VODKA DEGTINĖMS

2020-06-04

Tarptautiniuose „World Vodka Awards 2020“ – apdovanoti net du „Stumbras Vodka“ produktai!

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   ekskursija.stumbras@mvgroup.eu, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 21 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 26 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 17 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).