Šiuo prekės ženklu pažymėtos degtinės nacionalinis gamybos išskirtinumas ir geografinė kilmė yra reglamentuota ir saugoma Europos Sąjungos teisės aktų.

Išskirtinį „Lithuanian vodka“ skonį suteikia specifinė filtravimo technologija: degtinė filtruojama per smėlį ir beržo anglis bei gryninama per sidabro ir aukso filtrus.

Tarptautinėse parodose užsienyje „Lithuanian vodka“ yra pelniusi jau 27 įvairius apdovanojimus už skonį ir kokybę.

LITHUANIAN LIGHTS Svarainių

Lithuanian Lights– tai šviesiai gintarinės spalvos gėrimas, kurio aromate jaučiamas šviežio, prinokusio, tik ką perpjauto svarainio aromatas. Skonis saldžiarūgštis, būdingas prisirpusiam svarainiui.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

LITHUANIAN LIGHTS Vyšnių

Lithuanian Lights degtinė ir vyšnių sultys – tai švelnaus ir vaisiško skonio spiritinis 30 % alk. tūrio gėrimas. Aromatas minšktas, švelnus, juntamas tiek prisirpusios vyšnios saldumas, tiek rūgštelė bei migdolo tonai. Skonis saldus, būdingas sultingoms prinokusioms vyšnioms.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

LITHUANIAN LIGHTS Obuolių

Lithuanian Lights degtinė ir obuolių sultys – tai švelnaus ir vaisiško skonio spiritinis 30 % alk. tūrio gėrimas. Gėrimo aromatas gaivus, juntamas prinokęs, sultingas žalias obuolys, malonūs saldžių vaisių tonai.

Tinka vartoti atšaldytą gryną arba kaip kokteilių ingredientą.

LITHUANIAN VODKA Aviečių

„Lithuanian Vodka” aviečių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis aviečių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

LITHUANIAN VODKA Unique

“Lithuanian Vodka” Unique išsiskiria ypatingos išvaizdos buteliu. Svarbiausia produkto dekoravimo ir komunikacijos tema išlieka nekintama – modernus lietuviškumas. Raštai – unikalūs ir lietuviški. Šį kartą produktas yra papuoštas stilizuotais verpsčių raštais. Visas produkto dizainas yra sukurtas lietuvių dizainerių.

UNIQUE degtinei gaminti naudojamas ypatingai paruoštas vanduo, filtruojama per unikalų juodos spalvos mineralą. Iš tokio vandens ir lietuviškų grūdų etilo alkoholio pagaminta degtinė papildomo auksinio filtravimo metu tampa ypač švelnaus ir subalansuoto skonio. UNIQUE degtinių kategorijoje išsiskiria ultra premium kokybe. VANDUO. Vanduo UNIQUE degtinei filtruojamas per 6 filtrus: nugeležinimo filtras, smėlio filtras, minkštinimo filtras, aktyvintos anglies filtras, UV lempa, osmoso filtras, šungito filtras. SPIRITAS. „Lithuanian vodka“ šeimai yra naudojamas Liuks klasės spiritas, pagamintas išskirtinai iš lietuviškų grūdų. DEGTINĖ. Paruošta degtinė filtruojama per 8 filtrus: pirminiai smėlio filtrai, aktyvintos anglies kolonos, moduliniai aktyvintos anglies filtrai, antriniai smėlio filtrai, sidabro filtrai, aukso filtrai, 2 mechaniniai filtrai.

Skaidri ir krištolinio spindesio. Labai minkštas, tyras ir harmoningas skonis. Ypatingai švelnus ir subalansuotas aromatas.

Lithuanian vodka Auksinė

Ši degtinė žinoma ir Lietuvoje, ir svetur: ilgametė rinkos lyderė 2013 metais ketvirtą kartą iš eilės buvo pripažinta populiariausia degtine mūsų šalyje, o tarptautinėse parodose užsienyje yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

„Lithuanian vodka” Auksinės degtinės gamybai keliami specialūs reikalavimai, ir tai Lietuvoje gaminama degtinė, kurios geografinė nuoroda yra pripažinta ir saugoma.

Gėrimas yra itin gryno ir labai švelnaus skonio, todėl tradiciškai ragaujamas atšaldytas, iš mažų taurelių. Tinka kokteiliams su sultimis ir su gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Originali

Šios, Lietuvoje gaminamos „Lithuanian vodka“ Originalios degtinės geografinė kilmė yra apibrėžta ir saugoma Europos Sąjungos Tarybos priimtame reglamente.

„Lithuanian vodka“ Originali filtruojama per sidabro filtrą, kuris užtikrina nepriekaištingą gėrimo kokybę ir grynumą bei klasikinį nekintamą skonį.

Tradiciškai degtinė geriama iš mažų taurelių, atšaldyta ir gryna. „Lithuanian vodka“ Originali degtinė yra ir puiki kokteilių sudėtinė dalis, tinka maišyti su sultimis ar gaiviaisiais gėrimais.

Lithuanian vodka Spanguolių

„Lithuanian vodka“ Spanguolių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis spanguolių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

Lithuanian vodka Svarainių

„Lithuanian vodka“ Svarainių skonio degtinė pagaminta pagal seną receptą su natūraliomis svarainių sultimis, kurios šiai degtinei suteikia savitą skonį, ypatingą aromatą ir spalvą.

Tinka ragauti atšaldytą, iš mažų taurelių.

TARPTAUTINIS PAKUOTĖS DIZAINO APDOVANOJIMAS LITHUANIAN VODKA ORIGINALI

2020-08-27

Lithuanian Vodka Originali 100 tūkst. unikalių etikečių projektas laimėjo bronzą pakuočių dizaino kategorijoje, tarptautiniame konkurse Balticbest 2020.

Skaityti toliau...

TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI STUMBRAS VODKA DEGTINĖMS

2020-06-04

Tarptautiniuose „World Vodka Awards 2020“ – apdovanoti net du „Stumbras Vodka“ produktai!

Skaityti toliau...

Laikinai stabdoma muziejaus veikla

2020-03-13

Reaguodami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimą ir rekomendacijas, nuo kovo 16 dienos iki atskiro pranešimo stabdome „Stumbro“gamyklos lankytojų centro veiklą.

Skaityti toliau...

REGISTRACIJA

Pažintinę programą galite užsisakyti:
El. paštu   ekskursija.stumbras@mvgroup.eu, telefonu +370 686 94388,
užpildyti rezervacijos formą.

Pasirinkite pažintinę programą:

„Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai 21 Eur

„Grūdo kelionė“ (9 gėrimai) ir užkandžiai 26 Eur

NAUJIENA – PASIŪLYMAS TIK GRUPĖMS (NUO 30 ASMENŲ)*

„Grūdo kelionė“ (4 gėrimai) ir užkandžiai 17 Eur* taikomas 50% išankstinis apmokėjimas

Į degustacijas kviečiame ne jausnesius nei 20 m. asmenis.

LietuviųEnglishPусский
AR TAU YRA 20 METŲ?
Taip       Ne
Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).